Dostawa

Koszty wysyłki są uzależnione od sposobu dostawy, rodzaju płatności oraz ilości i wagi zamawianych towarów.

Wysyłka za granicę

Nie realizujemy wysyłek zagranicznych

Realizacja zamówienia

Wysyłka towaru zostanie zrealizowana w czasie do maksymalnie 2 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty Klienta, a w przypadku wyboru opcji dostawy za pobraniem, od momentu złożenia zamówienia.*

Dostawa

Łączny czas realizacji zamówienia uwzględniający wysyłkę i dostawę do klienta wynosi od 2 do 4 dni roboczych w zależności od wybranej formy dostawy. Status realizacji dostawy Klient może śledzić za pośrednictwem numeru przewozowego wysłanego na adres e-mail podany przy zamówieniu.

Kurier doręczający przesyłkę może skontaktować się telefonicznie z Klientem celem ustalenia dogodnego terminu dostarczenia przesyłki.

Prosimy o sprawdzanie przesyłek! W razie uszkodzenia podczas transportu, prosimy o sporządzenie przy kurierze protokołu szkody i skontaktowanie się z nami.

Godziny dostarczenia zamówienia do klienta przez Firmę Kurierską uzależnione są od godzin pracy kuriera w danym regionie Polski.

Sklep GRAFIA nie ma wpływu i nie odpowiada za czas dostarczenia przesyłki do klienta.

 

*Zamówienia z większym nakładem towarów i wyrobów mogą wydłużyć czas realizacji. W takich przypadkach będziemy się kontaktować z Klientem indywidualnie.